Verslag supportersavond Ieper

Nico Cappaert| 05/09/2017

SUPPORTERSAVOND  SUPPORTERSCLUB 28 – IEPER

MAANDAG 4 SEPTEMBER 2017


Voor de tweede supportersavond van het seizoen waren we te gast in de westhoek in de vredesstad Ieper.

De supportersclub met stamnummer 28, blauw zwart Ieper organiseerde hun supportersavond in hun lokaal “café de Rally” in de capucienenstraat.

In Ieper kan je de charme van het middeleeuwse verleden en de vele herinneringen aan het woelige oorlogsverleden terug vinden.

Er zijn 150 militaire begraafplaatsen en vele monumenten in en rondom de stad. Het grootste monument is de menenpoort. Sinds 1928 wordt elke avond om 20u. de ‘lastpost’ geblazen onder de menenpoort.

 

Het bestuur van blauw zwart Ieper verwelkomde ons in restaurant “Den Anker” op de mooie grote markt van Ieper met een lekker aperitief. Het ruime bestuur was goed herkenbaar door hun mooie blauwe shirt!

De spelers Laurens De Bock, Emmanuel Bonaventure Dennis, Marvelous Nakamba en de peter Ruud Vormer kwamen samen met de teammanager het gezellige restaurant binnen.

Na een zeer lekkere en gezellige maaltijd trokken we naar het lokaal ‘café de Rally’.

De Clubshop en een volle tent supporters stonden ons op te wachten.  

De vele blauw zwarte supporters hebben aangeschoven bij de spelers op het podium voor handtekeningen en foto’s.

Na een groepsfoto kregen de spelers nog een geschenkje mee.

Toen de spelers vertrokken waren was er nog een optreden en ambiance met de dj van dienst op het podium.

Dank je wel blauw zwart Ieper voor deze schitterende en geslaagde avond.

Ook dank voor de aanwezigheid van andere erkende supportersclubs, Poperinge,  Diksmuide, Zedelgem, Waregem, Herzele, Ouwegem, Brugge The Locals, Staden, Oosterzele.

Op naar de volgende supportersavond bij mijn eigen supportersclub, 19 Zedelgem op maandag 2 oktober – 19.00u. in streekbierenkaffee Rembrandt  torhoutsesteenweg 164  8210 Zedelgem.

Zorg dat je erbij bent!


 

Door Nico Cappaert